usta Elektrikçi « Ayrıntı TV

SON DAKİKA

usta Elektrikçi

Usta Elektrikçi

 

Elektrik, elektronikte güvenilir adres Şişli Elektrikçi. Usta Elektrikçi işinde deneyimli çalışanları ile elektrikli aletlerde tamir ve bakım işlemlerini kısa sürede gerçekleştirmekte. Tek telefon ile evinizdeki, ofisinizdeki arızalı ürünlerin tamiri için ekip isteyebilirsiniz. şişli’de size en yakın servis aracımızı eviniz, ofisiniz adresine yönlendiriyoruz ve sorunun çözümü için adımlar atıyoruz. Eğer arızalı ürün yerinde tamir edilecek durumdaysa 1 saatten kısa sürede tamiratı gerçekleştirmekteyiz. Ancak kimi zamanlar beyaz eşyaların, ev aletlerinin tamiri için yedek parça gerekebilmekte, ayrıca arızanın tam olarak anlaşılabilmesi için inceleme yapılması gerekebiliyor. Bu durumlarda ürün “havalı balon” ambalajlarla korumaya alınarak servise nakledilmektedir. Sizin bu sırada hiçbir şey için endişe etmeniz gerekmez. Çünkü Usta Elektrikçi tamiratı 1-2 gün içinde tamamlayıp adresinize ürünü çalışır durumda teslim eder.

Kullanıma bağlı olarak her elektronik cihaz eninde sonunda ömrünü tamamlayacaktır. Elektrikli cihazların, beyaz eşyaların ömrünü uzatmak için belli bir süre sonunda düzenli bakımları tavsiye ediyoruz. Bu bakımlar sayesinde ciddi arızalar engellenebilir. Ancak eğer ortada bir arıza varsa da Şişli Elektrikçi onu en iyi çözecek olandır. Arızaların giderilmesi konusunda birçok markanın orijinal parçasına erişebildiğimiz için değişen parçaya %100 garanti vermekteyiz. Hizmetimiz sonrasında kısa süre içinde aynı problem tekrarlanırsa Usta Elektrikçi ücretsiz olarak servis sunacaktır.

Elektrik Uzmanlık Gerektirir

Elektrikli aletler üzerinde çalışan kişilerin bu konuda uzman olmaları şarttır. Uzmanlığı olmayan kişiler tamir etme çabaları esnasında kendilerini yaralayabilir ve hatta ölümle sonuçlanabilecek kazalara sebep olabilirler. Bozulan beyaz eşyalarınız, ev aletleriniz için şişli Elektrikçi ile iletişime geçerek hızlı ve güvenli servis alabilirsiniz. Elektrik, elektronik eğitimi almış olan çalışma ekibimiz tüm güvenlik önlemlerini alarak hizmet vermektedir. Kazaların minimuma indirgenmesi ve ürünün tamiri esnasında yanlış hareketlerin olmaması sayesinde masraf da artmamakta. En hesaplı ve en hızlı hizmeti sunuyoruz. Müşterilerimizin kendilerini emin ellerde hissetmeleri için her aşamada bilgi vermekteyiz. Yanlış yönlendirmeler ile fazla fiyat istemiyor, parçaları yalnızca orijinal yedekleri ile değiştiriyoruz. Çünkü biiiyoruz ki yalnızca dürüst ve kaliteli hizmet sunanlar uzun süre ayakta kalır.

Firma Yetkilisiinan
Yetkili Telefon2165058441
Telefon2165058441
Faks2165058441
Web Sitesihttp://www.ustaelektrikci.com
E-Postaelektrikci@gmail.com
Firma AdresiYavuztürk Mahallesi, İklime Sk. No:3 D:1, 34690
İl / İlçeİl ve İlçe Belirtilmemiş.
SektörlerSektör Belirtilmemiş.
Bu firma 30 Aralık 2018 - 23:48 'de eklendi ve 177 views kez görüntülendi.

SON EKLENEN FİRMALAR